Operator Pras
2021-02-16 15:11:00, TE Connectivity
Firma Tyco Electronics Bydgoszcz poszukuje Pracownika na stanowisko:

OPERATOR PRAS

Zakres obowiązków:

•Obsługa bieżąca pras,
•Obsługa nawijaków i odwijaków oraz systemów smarujących (smarowanie, łączenia ażurów i ich ocena wizualna),
•Ocena wizualna jakości produkowanych detail,
•Kontrola parametrów pracy pras,
•Pakowanie detali zgodnie ze specyfikacją, usuwanie odpadów i braków z pojemników przy prasach(segregacja odpadów),
•Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, wypełnianie dokumantacji produkcyjnej.

Wymagane kwalifikacje:

•Wykształcenie min. zawodowe,
•Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
•Dobra znajomość rysunku technicznego,
•Umiejętność wykonywania pomiarów (umiejętność obsługi suwmiarki i projektora),
•Umiejętność przyswajania wiedzy, gotowość do nauki,
•Umiejętność pracy w zespole,
•Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

•Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
•Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
•Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
•Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny:

- Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
- Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
- Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
- Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
- Talony na święta,
- Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
- Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,

•Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.

Dostępne pliki: woman-futuristic-glasses.jpg,

NASI PARTNERZY